La Roche-Posay Płyn Micelarny Fizjologiczne pH (100ml) GARTIS przy zakupie dowolnego podkładu marki LA ROCHE-POSAY!

La Roche-Posay Płyn Micelarny Fizjologiczne pH (100ml) GARTIS przy zakupie dowolnego podkładu marki LA ROCHE-POSAY! -
Nasza cena: GRATIS!
Ilość
WODA MICELARNA DO DEMAKIJAŻU FIZJOLOGICZNE PH (100ml) GRATIS przy zakupie dowolnego podkładu marki La Roche-Posay!
 
Płyn micelarny ze specjalną formułą, zachowującą fizjologiczne pH dobrze sprawdza się podczas demakijażu i oczyszczania twarzy. Może stanowić wstęp do codziennej pielęgnacji, jak również wyłączny środek oczyszczający. Usuwa ze skóry wszelkie zanieczyszczenia oraz makijaż bez uczucia ściągnięcia. Jego unikalna formuła pozwala na zniwelowanie podrażnień wrażliwej cery. Płyn micelarny można stosować zarówno wieczorem, jak i rano.
 
Właściwości:
 
Woda micelarna do demakijażu La Roche-Posay to skuteczne oczyszczanie skóry wrażliwej każdego dnia. Usuwa zanieczyszczenia i makijaż. Pozostawia skórę czystą i odświeżoną. Nie podrażnia, zapewniając fizjologiczne pH.
Wysoka skuteczność to zasługa starannie dobranych składników:
• formuła zawiera wyselekcjonowane środki powierzchniowo czynne , aby dokładnie oczyścić skórę zachowując przy tym optymalną tolerancję,
• woda termalna La Roche-Posay - by złagodzić podrażnienia i koić.
Woda micelarna to preparat do demakijażu oczu, twarzy, ust. Nie zatyka porów. Nie zawiera mydła, parabenów, alkoholu i sztucznych barwników.
 
SKUTECZNOŚĆ
 
Skóra jest odświeżona i czysta. Nabiera blasku i staje się promienna. Odzyskuje zdrowy wygląd.
 
 
Rezultat:
 
Woda micelarna La Roche-Posay oczyszcza i oświeża z zachowaniem fizjologicznego pH. Nie wysusza, przywraca uczucie komfortu. Zapewnia perfekcyjne oczyszczenie skóry z zanieczyszczeń, sebum oraz resztek makijażu.
 
Stosowanie:
 
Woda micelarna przeznaczona jest do codziennego stosowania. 
Niewielką ilość preparatu należy nałożyć na bawełniany wacik, a następnie delikatnie przecierać skórę. W okolicach oczu należy zachować ostrożność. W razie konieczności czynność należy powtórzyć.
Stosować rano i/lub wieczorem w ramach codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej